Güncel Yazılım Kahramanmaraş Ekibi ile Hizmet Ağını Güçlendiriyor!

Çözümlerimizi daha iyi hale getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Akdeniz ve iç Anadolu bölgesinde yeni projelerin yönetilmesi ve mevcut müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için bu alanda kendini uzmanlaştırmış kişilerle ekip oluşturduk.

Maraş ekibimiz eğitim kampından sonra Endüstri, tekstil, otomasyon ve yazılım konularında üst düzey yetkinliklere sahip olması sağlanmıştır.

 

Kahramanmaraş Ekibimiz

Servet Çayır – Proje Uzmanı

1989 Yılında Kahramanmaraş’ta Dünya’ya gelen Çayır iki çocuk babasıdır. Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans derecesinde mezun oldu. İlk iş deneyimini 5 yıl boyunca Kipaş Mensucat ve ardından 4 yıl Şirikcioğlu Mensucat firmasında çalıştı. Servet Çayır iş hayatı boyunca tekstil sektöründe, üretim süreçlerinde ve ERP sistemlerinde kendini geliştirerek Güncel Yazılım ailesine katılmıştır.

 

 

 

 

 

Mustafa Karapınar – Proje Uzman Yardımcısı

1983 Yılında Kahramanmaraş’ta Dünya’ya gelen Karapınar iki çocuk babasıdır. Mersin Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve bilişim Sistemleri bölümünden lisans derecesinde mezun oldu. İlk iş deneyimini Kahramanmaraş’ta tekstil sektöründe faaliyet gösteren MATESA Tekstil A.Ş firmasında Bilgi İşlem Şefi olarak 7 yıl görev yaptı. Mustafa Karapınar iş hayatı boyunca tekstil sektöründe, üretim süreçlerinde ve ERP sistemlerinde kendini geliştirerek Güncel Yazılım ailesine katılmıştır.

 

 

 

 

 

Erdal Bodur – Proje Mühendisi

1993 Yılında Kahramanmaraş’ta Dünya’ya geldi. Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden lisans derecesinde mezun oldu. İlk iş deneyimini 5 yıl boyunca Kipaş Mensucat ve ardından 1 yıl Lova Ağ Teknolojileri firmasında çalıştı. Erdal Bodur iş hayatı boyunca tekstil sektöründe, üretim süreçlerinde ve ERP sistemlerinde kendini geliştirerek Güncel Yazılım ailesine katılmıştır.

 

 

 

 

bir yorum bırakın