Güncel Yazılım 21 Yaşında

Güncel Yazılım, Türk Tekstil Sektörünün rekabet gücünü arttırma hedefi ile belirlenen öncelikli teknolojik faaliyet konularını, vizyonumuz olarak kabul edip, üretimin kritik süreçlerinin işlenebilir veriler hale dönüştürülmesini sağlayan otomasyon sistemlerinin tasarımı ile bu verilerin işlenerek işletmelerin performanslarını ve verimliliklerini en üst seviyelere çıkartılmasına katkı sağlayacak ERP yazılım çözümlerinin hayata geçirilmesi amacı ile 2 Ekim 2000 tarihinde kurulmuştur.

Güncel Yazılım Türkiye’de Hatay’dan Edirne’ye, Bursa’dan Kayseri’ye ülkemizin Tekstil şehirlerinde; Türkiye’nin dışında Mısır, Türkmenistan, Bulgaristan, ABD’de olmak üzere 60’ın üzerinde firmaya kurumsal çözümleri ve 32 personeli ile hizmet veren %100 Türk sermayeli bir kurumdur.

21 Yıldır Devam Eden Yolculuğumuz

Bizi özel kılan, müşteri ihtiyaçlarını detaylı analiz ederek, bir terzi titizliği ile sunduğumuz sürekli gelişen çözümleri hayata geçirebilme kapasitemizdir. Tekstil bilgisi ile harmanladığımız yazılımımızı sektöre özel yenilikçi çözümler ile zamanının ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede tutmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Tekstil sektörü dışında apartman ve site yönetimi konusunda görülen yazılım açığını kapatmak için hayata sunduğumuz Kendin Yönet programı ile de insanların hayatlarını site yaşamında da kolaylaştırmak hedeflenmiştir.

21 yıl sonunda büyük bir aile haline gelen Güncel Yazılım Türkiye başta olmak üzere Dünya’ da da birçok tekstil devi ile çalışır duruma gelmiştir. Sektörün liderleri ile iş birliği içinde; sürekli partnerlik parolası ile çalışan Güncel Yazılım 2021 yılı içerisinde Kahramanmaraş’ ta da temsilcilik oluşturmuştur.

Çalışılan tekstil firmalarında uygulanan MRP projelerinde stoktan siparişe, kaliteden sevkiyata, ürün ağacından saha uygulamalarına kadar her alanda takip imkânı sağlamaktadır. Müşterilerimizin sistematik takibi dışında daha verimli ve tutarlı üretimler yapmalarını sağlayan bu projeler sonunda çok daha planlı ve programlı olmaları hedeflenmektedir. Sağlıklı hammadde ihtiyaç yönetimi ve doğru hesaplanan terminler ile; çalıştığımız firmalar sektördeki yerlerini Güncel Yazılım ortaklığı ile daha da sağlamlaştırmaktadır.

21 yıllık geçmişimizde olduğu gibi gelecekte de iş birliği yaptığımız firmalara çok daha iyi hizmet vermek için çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Ülke çapında daha fazla temsilcilikler oluşturarak lokasyon avantajlarımızı arttıracağız. Zamane teknolojilerini sektöre uyarlayarak partner firmalarımızın daha rekabetçi olmaları için AR-GE çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Nice 21 senelere…

bir yorum bırakın