insan kaynakları
Yaptığınız işi seviyorsanız ve ne gerekiyorsa yapmaya niyetliyseniz, istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Tasarlamak veya inşa etmek istediğiniz şeyi düşünerek tek başınıza geçirdiğiniz gecelerin her bir dakikasına değecektir.

Steve Wozniak (Apple)
EĞİTİM VE
GELİŞİM

Şirket değerlerimizle uyumlu, sürekli gelişime ve yüksek performans kültürüne odaklanan programlarla Güncel Yazılım çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini daima destekliyoruz.

PERFORMANS
YÖNETİMİ

Ar-Ge Merkezimizde uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amaçlarından birisi çalışanlarımızın potansiyellerini en üst noktada geliştirilip değerlendirilmelerini sağlamaktır.

SOSYAL
YAŞAM

Güncel Yazılım çalışanlarının hayatlarına değer katmak, renkleri ve öz değerleriyle kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, ortak hayalleri gerçekleştirmek için oluşturulan renkli bir dünyadır.

Neden Güncel Yazılım?

Sektörel Yapımız: Güncel Yazılım olarak bizi biz yapan özelliklerimizin başında bilgi birikimimizi, öğretileri ve deneyimi nesilden nesile aktarma becerimiz gelir. Güncel Yazılım’da kendinizi istediğiniz alanda daha iyi geliştirebilir ve girişimci ruhunuzu canlandırabilirsiniz.

Girişimci Ruhumuz: Hem ruhumuzu hem de geçmişten gelen deneyimlerimizle sezgimizi kullanırız. Güncel Yazılım aynı zamanda Ar-Ge merkezi olarak hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın Hayalindeki projeleri hep birlikte Ar-Ge yaparak hayata geçirmeyle birlikte daima yenilikçi olma yolunda ilerliyoruz.

Liderlik Anlayışımız: Çok yönlü düşünür; her çalışanı bir yetenek olarak görür ve onları yeteneklerini en iyi kullanabilecekleri yerde değerlendiririz.

Kültür&Sanat Anlayışımız: Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle toplumdan kazandığımızı topluma geri veriyoruz. Çağdaş̧ bir yaşam tarzı oluşturulmasına destek oluyor, daha modern bir geleceğe hep birlikte ilerliyoruz.

 • Yaptığımız her işte insanı odağımıza alırız.
 • Açık iletişimi teşvik eder; dürüst ve şeffaf hareket ederiz.
 • Bilgi ve tecrübelerimizi ekip arkadaşlarımızla paylaşırız.
 • Girişimci ruha sahip çıkar, yeni ve yaratıcı fikirler geliştirir, sınırları zorlarız.
 • Kendimize, ekibimize, şirketimize ve toplumumuza fayda sağlamak için çalışır, modern bir geleceğe hep birlikte ilerleriz.


  Cinsiyet

  KadınErkek


  Yabancı Dil

  VarKısmenYok


  Eğitim Durumu

  LiseÖn LisansLisansYüksek Lisans & Dr.


  İş Tecrübesi

  1-3 Yıl3-5 Yıl5-7 Yıl7+ Yıl  sosyal medyada biz

  Güncel haberlerimizi sosyal medya üzerinden sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki mecralardan bizi takip edebilirsiniz.