Bursa Teknik Üniversitesi Teknopark Ziyaretini Gerçekleştirdik

Ekonomik kalkınma ve sürdürülebilir gelişmeye katkı yapma, yeni kavramlar, yeni ufuklar yaratma yönünden anlamlı fikirleri hayata geçirme merkezleri olan teknoparkların önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz. AR-GE ve inovasyonun son derece önem taşıdığı bu dönemde Sanayinin kalbi, sanayi şehri olarak bilinen Yeşil Bursa’da atmaya devam ediyor.

Teknoparklar, piyasanın yetersiz olduğu AR-GE ve yenilikçi faaliyetler için ciddi altyapı ve önem sağlamaktadır. Güncel Yazılım olarak yeni kurulan Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesine (BURSATEKNOPARK) hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başta teknopark genel müdürü Prof. Dr. Ramazan KURT olmak üzere tüm ekibe başarılar diledik .

Güncel Yazılım AR-GE Merkezi Müdürü Metin Eroğlu, Proje Yöneticisi Servet Aydın ve Proje Mühendisi Sema Aydın ile gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde Bursa Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Ramazan KURT ve Bursa Teknopark Genel Sekreteri Öğr. Gör. Atike KÖKEN ile Üniversite & Sanayi İş birliğini arttırmaya yönelik ortak çalışmalar üzerine sohbet ettik. Sanayinin kalbi Bursa’da artık daha güçlü atacağına tüm gücümüz ile inanıyoruz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın