Mobil Uygulamalarımız Yayında

Endüstri, tekstil, otomasyon, yazılım konularında üst düzey yetkinliklere sahip uzman kadromuz ve 20 yıllık tecrübemiz ile Tekstil sektörünün kullanımına sunduğumuz, LEO TEXTILE (Tekstil ERP sistemi), WILOOM (Tezgah Otomasyonu), LEO PULSE (Üretim Takip Ekranları), ürünlerimiz ve ek modülleri sayesinde, anlık üretim miktarı, makine hızı, operatör randımanı, makine randımanı, sıcaklık ve nem gibi, üretim performansını ve verimini etkileyen parametrelerin tamamını izleyebilmenizi ve iyileştirebilmenizi sağlıyoruz.

Yeniliklere ve gelişime olan ilgimiz, araştırma ve geliştirmeye olan tutkumuz sayesinde üretim performansını ve verimini etkileyen bilgilerin mobil cihazlar üzerinden anlık olarak takip edilebilmesinin üzerinde çalışıyoruz.

Kullanıcılar Play Store & Apple Store üzerinde yayınlanan Güncel Mobile, Wiloom Mobile ve Örme Mobile uygulamalarımız sayesinde üretimden alınan bilgileri anlık olarak izleyebiliyor ve analiz edilebiliyor. Her uygulamanın kendine has özellikleri sayesinde bilgi karmaşasının önüne geçerek sadeliği daima ön planda tutuyoruz.

Güncel Mobile

Wiloom Mobile

Örme Mobile

 

bir yorum bırakın