arge yönet NEDİR?

ArgeYönet, 5746 sayılı kanunla içeriği belirlenmiş olan Ar-Ge merkezi yönetimini kolaylaştıran bir yazılımdır.
Bu uygulama içerisinde personel modülü, proje modülü, insan kaynakları modülü ve maliyet modüllerinin barındıran geniş kapsamlı bir yazılımdır.

Arge Merkezi ünvanını aldıktan sonra kanunlarla belirlenmiş olan bu işlemlerin hızlı ve doğru şekilde yapılmasının oldukça zor olduğunu gözlemledik.
Bu nedenle hem kendi ArGe merkezimizi titizlikle yönetebilmek hem de piyasadaki bu karşılanmayan talep yoğunluğunu azaltabilmek için kendi üzerimizde yaptığımız detaylı analizler sonucunda ArgeYönet programının temelini oluşturduk.

Hedeflenen bu proje ile arge merkezleri; Personel Takibi, Proje Yönetimi, Muhasebe işlemleri, Dış görev atamaları, Arge Teşviki hesaplamaları, Aylık puantaj hesaplamaları, Proje iş paketlerine personel adam ay atamaları gibi kısıtlı zaman içerisinde yapılması zor olan işlemleri bu uygulama ile kolay ve hızlıca hallederek Ar-Ge projeleri ile daha çok ilgilenme fırsatları bulacaklardır.

Arge Yönet ile PDKS’ den gelen veriler ile personel çalışma saatlerinin takibini dilediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz.

Ar-Ge, TÜBİTAK, TEYDEP ve KOSGEB gibi kurumların projelerini tanımlayabilir, Proje Paketlerini oluşturabilirsiniz.

Arge Yönet sistemi, PDKS sisteminden aldığı veriler, girilen izinler ve resmi tatillere göre personel bazında aylık puantajları hazırlar.

Proje, Proje paketleri ve personel bazında stratejik analizlerinizi yapabileceğiniz detaylandırılmış raporlar sunar.

personel takibi
personel takibini sağlamak
artık çok kolay

Arge Yönet ile PDKS’ den gelen veriler ile personel çalışma saatlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Personellerin Günlük/Haftalık/Aylık olarak çalışma saatlerini inceleyebilir ve günlük detaylı raporlar alabilirsiniz.

Personel bazlı olarak haftalık zorunlu çalışma saatlerinin ne kadarlık kısmının doldurulduğunu, hafta sonu hakedişlerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini inceleyebilirsiniz.

Dış görev tanımlama sistemi ile personelinizin firmada olmadığı zamanlarda nerede ve hangi görevde olduğunu sisteme tanımlayıp görüntüleyebilirsiniz.

proje yönetimi
proje yönetimi
artık çok kolay

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Kanunlarına %100 uyumlu şekilde projelerinizi Arge yönet ile zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz.

Arge Yönet ile Ar-Ge, TÜBİTAK, TEYDEP ve KOSGEB gibi kurumların projelerini tanımlayabilir, Proje Paketlerini oluşturabilirsiniz.

Proje paketlerinizin içerisinde yapılacak faaliyetleri girebilir ve bu faaliyetlere personel ataması gerçekleştirebilirsiniz.

Girilen faaliyetlere açıklamalar yazabilir, projelerini en ince detayına kadar sisteme tanımlayabilirsiniz.

puantaj hesaplama
kusursuz
puantaj hesaplama

Arge Yönet, PDKS’den aldığı veriler, girilen izinler ve resmi tatillere göre personel bazında aylık puantajları hazırlar.

Puantaj çerisinde çalışma günü, hafta sonu gün, genel tatil, ücretli/ ücretsiz izin, raporlu izin, yıllık izin, ücret günü, prim günü, arge prim günü ve arge adam ay oranı bilgileri yer almaktadır.

detaylı raporlama
anlık
detaylı raporlama

Gereksiz Zaman, Veri Kaybı ve Belge Karmaşasını Ortadan Kaldırır. Projelerinizin Kusursuz Şekilde İlerlemesi için Bize Bırakın.

  • Proje bazında detaylı raporlama
  • Proje paketleri bazında detaylı raporlama
  • Personel bazında detaylı raporlama
Daha Fazla Bilgi İçin
Web Sitemizi Ziyaret Edin
çalışma saatleri

Hafta içi: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 12:00
Pazar: Kapalı